Ohlasy

Účast v projektu Expedice do vlastního nitra mi umožnila v kruhu dalších mužů s různými životními zkušenostmi otevřít témata, o kterých v běžném životě ani nemám čas přemýšlet, natož se jim intenzivně věnovat. Bezpečné a přátelské prostředí ve skupině mužů je velmi inspirující a vždy se na setkání velmi těším.

Letní setkání mužské a ženské skupiny bylo velmi intenzivní a upevnilo mé přesvědčení, že o vztah mezi mužem a ženou je potřeba neustále pečovat a vyplatí se o něm přemýšlet.

Následující léto mě čeká účast na akci Vision Quest, od které očekávám nastartování změn, které mi umožní dojít ke spokojenému a šťastnému prožití dalších dnů mého života…

Michal, IT konzultant, 49 let

Pro mě je program Expedice do vlastního nitra, kterou nabízí Mužský svět, cestou jak poznávat sám sebe. Slyšet, jak mě vidí ostatní, možnost vnést světlo do mých černých zákoutí a zkusit pochopit příčiny. To mi pomáhá a zároveň mi to dává velkou úlevu a naději. Když chápu příčinu, můžu konat a měnit tak svůj život, tak jak chci já.

Ondřej, 33 let, elektrikář

Expedice do vlastního nitra (Mužský svět) mi pomáhá poznat, kdo jsem a kam jdu. Toto poznání mi pomáhá mít sám sebe rád a nebýt závislý na hodnocení ostatních. Teprve ten, kdo má rád sám sebe, může přijmout zodpovědnost za vlastní život a dělat svobodná rozhodnutí.

Antonín, 36 let, podnikatel

Vision Quest mi dal možnost ukončit vnitřní utrpení a bolestivý vztah. Našel jsem vlastní hodnotu a svobodu. Opět jsem mohl svobodně dýchat, smát se, dělat co mě baví. Přestal jsem přežívat a začal jsem opravdu vědomě žít a řídit vlastní život.

 

 

Ondřej, 31 let