O nás

Co tě čeká v Mužském světě

Nosnou částí programu je roční cyklus pravidelných setkávání v mužském kruhu Expedice do vlastního nitra. Je to dobrodružná výprava k tomu největšímu pokladu lidstva. Je ukryt v každém z nás. Když se ti ho podaří nalézt, lépe porozumíš sám sobě, objevíš své pravé já. To ti pomůže dát tvému životu vyšší smysl a být opravdu sám sebou.

Jedná se o ucelený sebezkušenostní výcvik, který poskytuje účastníkům prostor ke zlepšení kvality života a návratu k opravdovému mužství. Setkání probíhají v mužském kruhu,  kde jsou v bezpečném prostředí probírána témata, která nás, muže, zajímají. Vyvrcholením výcviku je devítidenní program Vision Quest (Hledání vize) spojený s pobytem v přírodě.

Setkání se konají v prostorách společnosti NTI - consulting, s.r.o., Rumjancevova 696/3, 2. patro, Liberec (vedle Krajské knihovny). Nevíš, kde to je? Podívej se na mapu.

Chceš vědět víc? Přijď mezi nás! Stačí vyplnit přihlášku:

Přihláška na výcvik Expedice do vlastního nitra

 

Kdykoliv se na nás můžeš s důvěrou obrátit.

Proč to děláme

01.
Muži potřebují pomoc.

Chceme vrátit mužům jejich mužnou sílu a autentičnost. Chceme jim pomáhat vést život v radosti a naplnění.

02.
Dává nám to smysl.

Tahle práce má pro nás smysl. Přináší nám pocit, že děláme něco užitečného, něco, co je víc než my sami.

03.
Baví nás to.

Práce, která tě nebaví, se nedá dělat pořádně. Jedině absolutní zaujetí činností a nadšení může přinést skvělé výsledky.

Náš tým

  • Martin Šilar

    Od mládí se zabývám otázkou, jak nejlépe naplnit svůj život....

  • Tomáš Tesař

    Jsem manželem skvělé ženy a otcem dvou úžasných dětí a...

  • Ondřej Nejezchleb

    Dlouhá léta jsem se staral o to, aby Liberci a...

Hodnoty a principy

01.
Jsme lidé

Jsme tady jako koučové, lektoři a průvodci, ale především jako lidé. Máme své limity, stinné stránky a taky děláme chyby. Snažíme se poznávat své možnosti i hranice a učíme se z vlastních chyb.

02.
Důvěra

Příběhy mužů jsou u nás v bezpečí. Dbáme, aby to, co se řekne při našich akcích, zůstalo pouze mezi účastníky. Díky tomu si můžeme vzájemně sdělovat i věci, které bychom jinak vůbec nevytáhli na světlo.

03.
Neradíme

Jsme hluboce přesvědčeni, že každý z nás má potřebné schopnosti k dosažení svého cíle. Pro růst každého muže je důležité, aby uměl spoléhat sám na sebe. Proto mužům pomáháme nalézat cesty a objevovat své vnitřní zdroje, ale neradíme jim co mají dělat nebo jak se mají chovat.

04.
Humor

Rádi se smějeme a společně radujeme. Je to důležitá součást nás samých a Mužského světa. Humor přináší do našich programů lehkost, radost a motivaci.

05.
Metody

Techniky, nástroje a metody, které používáme při práci s muži, známe z vlastní zkušenosti a jsme vycvičeni k tomu, abychom je dokázali vědomě a kvalitně používat.

06.
Příroda

Jsme součástí přírody a chceme s ní být v souladu. Příroda nám pomáhá probouzet v mužích to, co je přirozené.