Hledání vize (Vision Quest)

"Tam, kde není žádná vize, lidé umírají."
Hebrejský prorok

Vizionářská cesta do vlastního nitra aneb Hledání vize (Vision Quest) se koná od 3. do 13. srpna 2017 v prostorách Jindřichovické samoty (JiSam) v Jindřichovicích pod Smrkem. Program vedou zkušení průvodci Tomáš Tesař a Ondřej Nejezchleb.

Program Hledání vize vychází z původního přechodového rituálu Vision Quest, jehož kořeny sahají až k severoamerickým indiánům. Jedná se o přechodový rituál, který ti umožní setkání sama se sebou, nalezení osobní vize a životního směřování, objevení vlastních darů, vlastní hodnoty a možnost vyřešit životní situace, jakou je např. změna zaměstnání, vyřešení bydlení, posun do dalšího životního období, vážná nemoc či vyjasnění a urovnání rodinných vztahů.

Jedná se o devítidenní program spojený s pobytem v přírodě, je to generacemi ověřená metoda jak najít svoji životní vizi či uskutečnit důležitý životní přechod. Vede k hlubokým změnám v nás i v našem životě.

Pro koho je program určen? Pro každého muže i ženu, kteří rozjímají nad těmito otázkami:

  • Ve které oblasti života se nacházím v krizi, na mrtvém bodě, zamrznutí nebo cítím ztrátu?
  • Ve které oblasti života přecházím, měním se, podnikám cestu?
  • Co potřebuji posílit, nechat povyrůst, najít směr a vizi?
  • Co je třeba uctít, uznat, poděkovat a opustit?

Cena programu je 9.900,- Kč za osobu. Zahrnuje práci průvodců, příručku na vizionářskou cestu, ubytování a stravu. Nezahrnuje náklady na dopravu do místa konání.

Přihlásit se můžeš prostřednictvím kontaktního formuláře:

Dosud žádné komentáře.

Zanechte komentář